لاکپشت ها از تمام موجودات جهان بیشتر حرف برای گفتن دارند.
شما می توانید در این بلاگ در باره همه چیز بیاموزید وازآن هااستفاده کنید 
قالب وبلاگ
نويسندگان

من در صندلی کنار راننده نشستم که وقتی اونجا هستم حواسم بیشتر جمع است.با نیما صحبت می کردیم و می خندیدیم،من سعی می کردم نیما رو سرگرم کنم.بهش می رسیدم یعنی:آجیل و تخمه (پوست کنده)بهش می دادم.رفتیم رسیدیم همدان که طبق دما سنج تبلتم دو درجه ی سلسیوس بود که در همان حال اردبیل منفی دو درجه ی سلسیوس بود.ما یعنی :من،پارسا،نیما،عمو داور،عمو دادیار،بابا،مامان ومامان بزرگ در کنار مقبره ی باباطاهر شام خوردیم و سپس به طرف نهاوند حرکت کردیم که می شد:همدان_ملایر ودر ملایر به یک سه راه می رسیدیم که یکی آورزمان یکی نهاوند و یکی رو یادم نیست که ما به سمت نهاوند حرکت کردیم که اول نوشته بود ۱۲۵کیلومتر مانده ولی بعد از یک پیچ نوشته بود۲۵کیلومتر!!

به هرحال رسیدیم وبه علی آقا زنگ زدیم تا مارو هدایت کنه و اومد و بعد رسیدیم به خونشون و بخاری رو بردیم طبقه ی دوم(طبقه ی دوم قبلا اجاره داده شده بود ولی الآن خالی بود و سرد) .با خانواده ی علی آقا آشنا شدیم و سپس خوابیدیم و.....

این داستان ادامه دارد...

[ چهارشنبه ۱٢ فروردین ۱۳٩٤ ] [ ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ ] [ پوریا متولی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

ما باغ ایران را گُلیم...... ایران گل و ما بلبلیم/ ما غنچه های نورسیم....... گل های بی خار و خسیم/ ما را در ایران زاده اند....... شیر محبت داده اند/ تا مهر من تابنده ست ..... ایران من پاینده ست/ قبل از جوجه جوجه طلایی،اولین شعری که مادر بزرگم یادم داد این بود. دستانش صنعتگری می دانستند،عشقش زندگی بود و خشمش مرگ،زنی بود که بی محابا زندگی می کرد وکمر به تسخیر آنچه که می خواست می بست.همه کودکی من که سرشار نور و رنگ و شادی بود،همه عشق من به سفر ،عکس و عصیان با او شروع شد.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed


دانلود آهنگ جدید

فال حافظ


فال انبیاء

فال انبیاء


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی

.