لاکپشت ها از تمام موجودات جهان بیشتر حرف برای گفتن دارند.
شما می توانید در این بلاگ در باره همه چیز بیاموزید وازآن هااستفاده کنید 
قالب وبلاگ
نويسندگان

اختتامیه سومین جشنواره ی سفر نویسی وبلاگ نویسان ناصر خسرو بود من وپارسا ازکلاس موسیقی داشتیم به سوی عمویمان می رفتیم که اومارابه سوی جشنواره ببرد. ما آنجا دختر عمویمان شفق رادیدم وباهم به داخل جشنواره رفتیم وقبل از نمایش غرفه هارا نگاه کردیم و در بین این غرفه ها غرفه ای که از زیست توپ کاری به عمل داده بود بسیار می درخشید من ازاین غرفه بسیااااااار خوشم آمد.

 

 

من و پارسا و لاکپشت عزیز کاستاریکا

خوب الان باید به داخل سالن بریم برای نمایش واین که وقتی ما رسیدیم هیچ کس نبود ما و خانم زهره سادات وآقای پارسا شجاعی بودیم اقای پارسا از خاطرات خودشان گفتند ومن خیلی از ایشان راضی بودم وپس از گفت وگوها چند نفر دیگر اضافه شدند وآقای پارسا خانم وآقایی راصداکردند که فقط خانم آمد ببخشید ولی اسم آنها یادم نمی آید ولی از گفته هایشان خوشم آمد وبعد از آن خانم زهره سادات وبلاگ پردیس موعود وبلاگی که از همه بیشتر بهش الاقه پیداکردم شد خانم زهره سادات با تمام احساسات ازوبلاگ خود تعریف می کرد و پیر ترین وبلاگ نویس نیز بود.وبعد از آن آقای گائینی آمد وازآن نیز خوشم آمد وجا دارد که از آقای علیرضا تشکر کنم به علت این که اسم ما یادشان رفت(ببخشید شوخی کردم)وبلاگ آقای علیرضا نیز خوب بود واز ادامه دیگر خوشم نیامد واین که وقت رفتن به غرفه آقای پارسا رفتیم وآقای پارسا غرفه را به من امانت داد تا به مصاحبه برود و من از این ماجرا خوشحال شدم وسپس به همان غرفه ای که گفتم رفتیم واز آن ها یک علامت زیست توپ به من دادند ومن از این ماجرا خوش حال شدم وبرگشتیم.نیشخند

 

من در غرقه

[ یکشنبه ٢٦ امرداد ۱۳٩۳ ] [ ٩:٤۳ ‎ق.ظ ] [ پوریا متولی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

ما باغ ایران را گُلیم...... ایران گل و ما بلبلیم/ ما غنچه های نورسیم....... گل های بی خار و خسیم/ ما را در ایران زاده اند....... شیر محبت داده اند/ تا مهر من تابنده ست ..... ایران من پاینده ست/ قبل از جوجه جوجه طلایی،اولین شعری که مادر بزرگم یادم داد این بود. دستانش صنعتگری می دانستند،عشقش زندگی بود و خشمش مرگ،زنی بود که بی محابا زندگی می کرد وکمر به تسخیر آنچه که می خواست می بست.همه کودکی من که سرشار نور و رنگ و شادی بود،همه عشق من به سفر ،عکس و عصیان با او شروع شد.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed


دانلود آهنگ جدید

فال حافظ


فال انبیاء

فال انبیاء


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی

.