لاکپشت ها از تمام موجودات جهان بیشتر حرف برای گفتن دارند.
شما می توانید در این بلاگ در باره همه چیز بیاموزید وازآن هااستفاده کنید 
قالب وبلاگ
نويسندگان

دیروز‌‌‌‌‍،داداشم داشت نقاشی که هفته ها پیش باید می کشید رو می کشید برای مسابقه که من و مامانم به پارسا کمک می کردیم که پارسا گرفت سر ما داد زد و بعد هم رفت مامانی هم چیزی بهش نگفت.امروز من زود بیدار شدم بعد رفتیم آرایشگاه و بعد هم خرید من گفتم نمی تونم برم لباس بخرم ومامانی سرم با چه لهنی داد زد وهمین نمی دونم از شانس یا چی.شما بگید .

[ پنجشنبه ٢٠ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٥٩ ‎ق.ظ ] [ پوریا متولی ]

ما یعنی:من،پارسا،شفق،زویا،علی آقا،دوست شفق،عمودادیار،مامان،بابا،مامان بزرگ ونیما پارسال یعنی سال نودودو،به برج میلاد سمبل ایران رفتیم.اول رسیدیم واز نگاه کردن به بالا دهانمان باز ماند وسپس رفتیم به رستوران برج میلاد حسابی از این که عمو داور نیامده بود همه برای عزا مقداری از غذایشان را به من می دادند وغذای من رنگین شده بود من غزل آلا انتخاب کردم وبعد از غذا موقع رفتن به دست شویی چند عدد چینی دیدیم.بعد رفتیم طرف برج ویک دوچرخه ماشینی دیدیم وبعد رفتیم تو اسانسور قدرت عالی داشت و بعد به وسیع ترین قسمت برج رسیدیم که انواع هنر ها در آن شکل گرفته بود از کوزه سازی گرفته تا نقاشی ازفرش بافی تا درست کردن انگشتر و... وکنار در آسانسور ماکت تمام برج های جهان بود وبعد ما رفتیم به قسمت بیرونی که دوربین بود بعد برگشتیم و یادگاری من از اونجا یک هواپیمای زیبای چوبیست. finish .

[ سه‌شنبه ۱۸ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ ] [ پوریا متولی ]

همون روزی که علی آقا من رو صدا کرد شبش من،پارسا،شفق،مامان،بابا،عموداور،عمودادیار،مامان بزرگ به پارک موزه دارآباد رفتیم ونشستیم وغذا خوردیم صحبت کردیم با موبایل عمو دادیار،من وپارسا وشفق بازی کردیم وبرگشتیم راستی از راه بگم:بدبختی،ترافیک،بدبختب،ترافیک،ترافیک،بدبختی موزمن.وتمامشیطان

[ دوشنبه ۱٧ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ ] [ پوریا متولی ]

13/93/6خدا ندایی به ما انداخت و گفت پوریا ی بدبخت بگیر اینم تبلتت منم اون لحظا از شادی پریدم .ماجرا از اینجا شروع شد که علی آقا دقیق موقع حساس یک فیلم گفت بیا بالا ومن رفتم وگفت دوستم رفته ومی خواد بگیره ومی گه مکالمه نداره بعد یکی گفت تو سایت نوشته که داره بعد ما فکر کردیم که بهترین چیز در مقدار پول ما لنووا مدل اس6000 وبعد رفت گرفت وبا همه ی امکانات و.....امروز تکمیل شدش دست ماست وهمه چیز داره حتی کیفش مثل پایه پشتش میاد به هر حال خیلی نازه من الان با این می تونم با این اینترنت ضعیف:وایبر،لاین،ایمیل وجی میل هم برم ویک راهنمایی کنم این بهترین تبلت در قیمت 800 تومان است خدا حافظ.علادین

[ یکشنبه ۱٦ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ ] [ پوریا متولی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

ما باغ ایران را گُلیم...... ایران گل و ما بلبلیم/ ما غنچه های نورسیم....... گل های بی خار و خسیم/ ما را در ایران زاده اند....... شیر محبت داده اند/ تا مهر من تابنده ست ..... ایران من پاینده ست/ قبل از جوجه جوجه طلایی،اولین شعری که مادر بزرگم یادم داد این بود. دستانش صنعتگری می دانستند،عشقش زندگی بود و خشمش مرگ،زنی بود که بی محابا زندگی می کرد وکمر به تسخیر آنچه که می خواست می بست.همه کودکی من که سرشار نور و رنگ و شادی بود،همه عشق من به سفر ،عکس و عصیان با او شروع شد.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed


دانلود آهنگ جدید

فال حافظ


فال انبیاء

فال انبیاء


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی

.